Novinky

Už jsme také v jílovské knihovně

V týdnu nám přišla tato krásná zpráva:

Moc děkujeme za krásné knížky, které udělají radost spoustě dětem, nadějným budoucím houbařům
Městská knihovna Jílové u Děčína

Jsme rádi, že Pohádky na houby neplní jen komerční účely. Kromě knihoven, kam naše knihy putovaly dle zákona, jsme také v České Kamenici, v Jílovém a chystáme se do dalších :-) Pokud v nějaké knihovně máte svého kamaráda/kamarádku, dejte nám vědět a my tam knihu rádi věnujeme. 

Kamínková výzva č. 4

Opět jsme umístili náš houbičkový kamínek někde ve světě. Kdo ho najde a ozve se nám, dostane od nás knížku Pohádky na houby zdarma. Nápověda: Tentokráte jsme ho nechali u sousedů v krásném Německém městě Oybin.Určitě doporučujeme navštívit ho. Prý jsou tu i krásné koncerty a adventní trhy.
A pro ty, co kamínek nenajdou máme dobrou zprávu. S kamínkovou výzvou budeme pokračovat zase za měsíc a samozřejmě stále prodáváme knihu na našem e-shopu www.pohadkynahouby.cz🍄

 
Návštěva školy a školy v Prysku

Prodej knihy je (bohužel) jeden veliký marketing. Můžete udělat knihu sebelepší, ale pokud ji nebudete propagovat, zapadne a nikdy se nedostane ke čtenářům, a to je veliká škoda.
Propagace knihy však nemusí být jen nudné sypání prostředků do sociálních sítí. Může mít i velmi příjemnou a obohacující formu. Tu jsme zažili v pátek na vlastní kůži se školáky a předškoláky v Prysku. Pověděli jsme něco o tom, jak vznikla samotná myšlenka udělat knihu, co všechno obnáší výroba, co je to distribuce, jak dlouho trvá namalovat jeden obrázek a mnoho dalšího.

Děkujeme paní ředitelce za pozvání, všem milým učitelkám za vlídné přijetí a taky dětem, za krásné obrázky, které jsme od nich dostali.

Těšíme se na další štaci.

 
Mezinárodní den vzdělání - akce 1+1 zdarma

Zítra si připomínáme mezinárodní den vzdělání.
V rámci této připomínky jsme se rozhodli udělat akci na naši knihu Pohádky na houby.
Ten, kdo si knihu objedná dnes nebo zítra dostane od nás druhou zdarma.
(Kdo si knih objedná 10, dalších deset dostane atd.)
Kromě toho, že je kniha plná ilustrací, má i mírně vzdělávat. Dotýká se témat jako příroda, životní prostředí aj. 🐦︎
Chcete mít radost z uspávání? Pak zkuste Pohádky na houby.

 
Kamínková výzva č. 3
Opět jsme dnes umístili náš houbičkový kamínek🍄 někde ve světě🌎.
Kdo kamínek najde a ozve se nám, dostane od nás knížku Pohádky na houby zdarma.
✅Malá nápověda: Krajské město Libereckého kraje 🙂 a kamínek leží nedaleko této fotky.
💝A pro ty, co kamínek nenajdou máme dobrou zprávu. S kamínkovou výzvou budeme pokračovat zase za měsíc a samozřejmě stále prodáváme na našem e-shopu www.pohadkynahouby.cz
Známe vítěze soutěže

⏰ SOUTĚŽ UKONČENA ⏰ Malování houbičky trvalo Věrce přesně 1 hodinu a 33 minut. ☺️ Nejpřesnější facebookový odhad byl hned v prvním komentáři od Kateřiny Lamačové, a to hodinu a půl. Na Instagramu měl odhad ještě přesnější Tomáš Brož, který odhadoval 1 hodinu a 35 minut. Oba vítězové tedy vyhrávají naši knížku Pohádky na houby. 📖🍄Gratulujeme! 🥳❤️ Všem ostatním moc děkujeme za účast v soutěži a nebojte, brzy zase určitě nějakou soutěž vymyslíme. 🙂😁💫

Soutěž

Přijďte na náš Facebook nebo Instagram a zasoutěžte si o naši knížku Pohádky na houby. 

Pravidla jsou popsána na sociálních sítích a jsou velmi jednoduchá. 

Odkaz na Facebook

Odkaz na Instagram

Přejeme mnoho štěstí a správný odhad, který budete v soutěži potřebovat. 

Objednávek je hodně, ale stíháme

Pohádky na houby to pod váš stromeček ještě stihnou. 🍄🎄🎁  S Českou poštou člověk nikdy neví, tak jsme si raději dali trochu větší rezervu. Zásilkovna doručení garantuje, takže tam by snad neměl být žádný problém. Osobní předání v Děčíně a okolí je samozřejmě největší jistota, nicméně i tam se může stát cokoli. Nenechávejte proto své objednávky na poslední chvíli. 

Naše houbičky jsou slavné
Doputovaly totiž až do prosincového vydání děčínského Enteru - kulturního měsíčníku, který vychází v nákladu 10 tis. ks.
Kdo ho ještě nemá, tak si musí pospíšit, prý na všech místech mizí jako 🍄 po dešti.
Jedná se rozhovor, kde Jirka s Věrkou hovoří o tom, jak kniha vznikla, jaké trhá rekordy, kde se dá pořídit a hlavně, jaké mají plány do budoucna. 
Kamínková výzva č. 2

Kamínková výzva č. 2

Opět jsme dnes položili náš houbičkový kamínek🍄 někde ve světě🌎. Kdo kamínek najde a ozve se nám, dostane od nás knížku Pohádky na houby zdarma. 

Malá nápověda: Liberecký kraj, název města je na dvě slova, (N.B.) a kamínek leží nedaleko této fotky. Mimochodem na toto náměstí jezdíme s rodinou každý rok a máme to tam moc rádi. 

💝A pro ty, co kamínek nenajdou máme dobrou zprávu. S kamínkovou výzvou budeme pokračovat zase za měsíc a samozřejmě stále prodáváme zde na našem e-shopu www.pohadkynahouby.cz

Stránka 1 z 4 - 37 položek celkem