Novinky, Strana 2

Nemusíte nás za každou cenu kupovat

Tak abychom byli zcela upřímní, když si naši knihu koupíte, budeme moc rádi, ale kdo z vás by si např. nemohl dovolit knihu koupit a nebo nechce pořizovat zajíce v pytli, může si ji půjčovat v knihovně Česká Kamenice.
Síť knihoven chceme samozřejmě rozšiřovat. Jsme domluveni už s knihovnou v Benešově nad Ploučnicí a věříme, že ji dostaneme i do Děčína. Pokud byste věděli o nějaké knihovně, kde by naše houbičky uvítali, určitě nám dejte kontakt a rádi knihu na tyto účely věnujeme. 

Kde všude nás najdete

V době, kdy jsme neměli nakladatele, byly distribuční sítě nemyslitelnou záležitostí. Díky službám nakladatele se roztáhnou vaše sítě a vy se nestačíte divit, kam všude se vaše kniha dostane. Kdo by to byl řekl, že budeme na takovém Mallu, Alze, u Dobrovského nebo v Luxoru. Některá prodejní místa však vznikla bez pomoci nakladatele, např. Dětský krámek, který prodává botky pro děti, Medarek, na jehož rodinném e-shopu je mnoho zdravých a voňavých věcí či Informační centrum Česká Kamenice. 

Představujeme naše sponzory - MUDr. Hana Škařupová

Naše paní zubařka Hana Škařupová se nejenom hezky stará o chrup celé naší rodiny, ale také nám pomohla s financováním knihy Pohádky na houby.
V dnešní době je skvělé mít zubaře a ještě lepší je mít zubaře se srdcem na tom správném místě. Moc paní doktorce děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci. 

Na adventních trzích to houbičkách slušelo

Všechno je jednou poprvé. To své tento víkend odbyly také naše Pohádky na houby. Ocitly se totiž hned ve dvou stáncích při adventních trzích mezi krásnými zimními dekoracemi. Kamarádům prodejcům moc děkujeme za ochotu a prostor na svých stolcích. A kdo nenavštívil trhy ve Veselém nebo v Srbské Kamenici, má možnost knihu zakoupit zde na našich stránkách. 

Vaše fotografie nám dělají radost

Z čeho má autor knihy největší radost? Je to počet prodaných kusů, tržba nebo ještě něco dalšího? Nevíme, jak to mají jiní, ale nás úplně nejvíc těší, když nám dáváte pozitivní zpětnou vazbu. Ta je totiž k nezaplacení.

Tu dostaneme fotografii z mateřské školky, kde paní učitelka čte naši knihu rozradostněným dětem, jindy zase večerní snímek z pokojíčku, kdy naše houbičky slouží jako uspávací knížka. Co nás ale skutečně moc pobavilo, je tato fotografie. Vůbec jsme netušili, že naše cílová skupina může být i čtyřnohý mazlíček. Díky za zaslání této veselé momentky. 

Informační centrum v České Kamenici zdobí naše pohádky

Je to veliká radost, když naše vesnička sousedí s městem, které tzv. "jede bomby." Tím úspěšným městem je Česká Kamenice. A právě zde mají malebné náměstíčko s krásnými krámky a také přátelsky laděným Informačním centrem, kde je naše kniha Pohádky na houby nově k prodeji. Děkujeme za hezkou reklamu i za tento snímek. Houbičkám to tam skutečně moc sluší. 

 

Naše kniha je dostupná v další kamenné prodejně

Zkuste si představit, že byste chtěli jít s dětmi na houby a zjistíte, že nemají kvalitní obuv do lesa. Co uděláte? Pokud jste z Děčína zajdete do Dětského krámku v Bezručově ulici a kvalitní botky tam pořídíte. Pokud z Děčína nejste, nevadí, tento krámek má i vlastní e-shop. 

A přesně tento krámek, jehož majitelka Romana Korseltová nám přispěla na vydaní knihy, nabízí Pohádky na houby v doplňkovém prodeji. 

Představujeme naše sponzory - Valdemar Grešík - Natura

Valdemara Grešíka jako úspěšného podnikatele známe asi všichni. Jeho čaje, bylinky, pálenky aj. těší lidi v celé České republice a možná i mimo ni. My měli tu čest poznat Valdemara i z té lidské stránky. Těší nás, že právě on a jeho firma Valdemar Grešík - Natura s. r. o. podpořili vznik naší knihy.  

100 objednávek

Když jsme spouštěli náš e-shop pohadkynahouby.cz, vůbec jsme netušili, jak nám půjde prodej. Pro nás byla role prodejců úplně nová. To, co se spustilo ihned po spuštění webu, bylo pro nás nepochopitelné. Jirka nestíhal odbavovat objednávky a Věrku zase bolela ruka z toho, jak psala různá věnování do knihy. Za necelý měsíc fungování našeho e-shopu je počet vyřízených objednávek tříciferný, což je neuvěřitelné. Stou objednávku u nás uskutečnila Kateřina Machová a my se rozhodli, že jí dáme knížku navíc. Všem, kteří nás podpořili prodejem, děkujeme. 

Jirka a Věrka, Pohádky na houby

 

Stránka 2 z 4 - 37 položek celkem